| robert955 a întrebat:

In urma cu ceva timp am auzit o melodie intr-un local si de atunci o caut dar nu am reusit sa o gasesc. in melodie canta o fata si zicea ceva de genul "I take you my life back" sau I take you in my large bag" nu am inteles prea bine...ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ms Krazie-înapoi în viaţa mea Cu D.Salas asta-http://www.youtube.com/watch?v=aBK58pxyDvM

| robert955 explică (pentru anonim_4396):

sad nu este asta...aia era o melodie house scuze...mersi pentru ajutor