| RikarDo a întrebat:

ma confrunt cu o problema de ceva timp...Cand mai am si eu ceva timp liber ma bag la un joc pe calculator, si pentru asta prefer sa ascult la casti.Acum,de exemplu ascult muzica la boxe,am o statie micuta, 2 boxe si 1 woofer.Acum,intrebarea este daca pot face cumva sa am conectate si castile si sistemul audio in acelasi timp,cand vreau sa ascult la casti opresc sistemul de la buton,si cand vreau sa ascult la sistem opresc castile,fiindca e incomod sa tot schimb mufele in spatele calculatorului, sub birou

1 răspuns:
| nomoretears1111 a răspuns:

Din cate stiu, nu se poate, am incercat si eu asta, din aceleasi motive ca si tine.