| D3m0nYk a întrebat:

ma numesc Ciprian, am 14 ani si caut un post de radio online care doresc sa gaseasca DJ (nume de DJ : DJ Refl3X) :
Eu vreau sa fiu acel tip de dj care da dedicatii si face requesturi :
Tipuri de muzica pe care imi place sa difuzez: melodii de top in Romania; Hip-Hop(necenzurat dar daca radio-ul imi cer sa nu pun necenzurate nu voi pune); Dubstep; Trapstyle; electro; techno; mai putin clasica, populara si manele.

2 răspunsuri:
| Alex_5262 a răspuns:

Scuza-ma, de unde esti?big grin

| D3m0nYk explică (pentru Alex_5262):

Bucuresti... mai bine da-mi add: demonik.cipy