| anonim_4396 a întrebat:

n-am de gind sa va intreb cum se numeste o piesa cum fac majoritatea in aceasta categorie. deci de mai mult timp improvizez piese pentru pian (insa am minime cunostinte despre pian, stiu doar gama) its just inspiration O.O cer doar pareri fie negative sau pozitive...http://viorel556.wix.com/pianobsesion#! songs...
am postat pe acest site niste cintece. La moment nimeni nu stie ca ma ocup cu asa ceva, va rog sa intrati si sa-mi analizati lucrul (mereu daca doriti). Cum credeti ar trebui sa continuu sau e doar pierdere de timp? (cintecele nu sunt profesionale sau piano hituri asa ca nu va asteptati s auziti ceva de genul lui shopin, sau yruma) piesele le gasiti la pagian songs clickind pe speakerul ala. Ms de atentie.

3 răspunsuri:
| alicecurtis a răspuns:

Imi plac foarte mult, pacat ca nu sunt mai multe! wow...chiar am ramas impresionata, mai ales ca ai spus ca ai cunostinte minime! wow
Crezi ca ai putea canta Bohemian Rhapsody? ar fi superb!

| Annim a răspuns (pentru alicecurtis):

Http://www.youtube.com/watch?v=RK2LdQePlSQ, de aici poti asculta aceasta piesa... eu nu pot s-o invat pentru ca : nici nu stiu a citi notele :D, si nici pian nu am acasa (piesele le-am compus cu ajutorul unei programe din calculator ) sper de curind sa-mi cumpar cel putin clapa XD. mersi de sustinere pentru mine inseamna mult.

| alicecurtis a răspuns (pentru Annim):

Really? wow...you're amazing!