| Florinelus a întrebat:

Stie careva cat de rezistenta este o suspensie de burete la un difuzor de subwoofer si cat timp rezista un difuzor? Please, dau FUNDA.;-) (Y)

Răspuns Câştigător
| StefanAdrian911 a răspuns:

Eu am niste boxe cu subwooper de la Logitech, subwooferul are o rezistenta acolo.
Boxele le am de vreo'.5 ani, deci tin foarte mult.
Un difuzor tine cat de mult vrei tu, depinde cata grija ai tu de el.

2 răspunsuri:
| Florinelus explică:

Am inteles, eu am Boxe Serioux 2.1 B-Soniq 210, e bune asa? adica eu sunt multumit de ele dar vreau sa stiu si parerile altora. Thanks;-)

| Utilizator1234 a răspuns (pentru Florinelus):

Pai si care e intrebarea pana la urma? Cat rezista suspensia unui difuzor sau daca "e bune" boxele acelea Serioux?

Suspensia poate sa reziste foarte putin sau foarte mult, depinde de gradul de uzura pe care il aduci tu si mediul inconjurator si bineintles, calitatea difuzorului in sine.

Despre boxele tale Serioux, ce ar trebui sa spunem? Caci nu cred ca are rost sa argumenteze nimeni nimic la ele.