| Adryan657 a întrebat:

Salut
am acest subwoofer acasa http://img718.imageshack.us/i/10wmlg6.jpg/ se pare ca s-a bulit bassu
stie cineva unde pot gasi un difuzor nou?

1 răspuns:
| Sckipper a răspuns:

Esti sigur ca bassul e de vina? eu am un sistem logitek 550z si cand l-am bagat prima data in priza am ascultat 30 min la el si mi s-a ars rezistenta.m-am speriat foarte tare pentru ca atunci costa 11 mil, dar taicamiu l-a desfacut si i-a schimbat sursa(taicamiu e electrician). vezi sa nu fie de la rezistenta