| ckatalin a întrebat:

stie cineva, este un film undeva itro padure niste fete izolate cu niste omeni cu masti pe fata si le omoara pe rand cu o drujba ceva de genu, iar la sfarsit raman 2 fete care merg pe snow mobil si mergand le zboara capetele la aman doua in zapada. Dau Funda

Răspuns Câştigător
| MetalheadSatan666 a răspuns:

E Wrong Turn 6

| MetalheadSatan666 a răspuns (pentru MetalheadSatan666):

E 4 nu 6, scuze

| ckatalin explică (pentru MetalheadSatan666):

Mersi

| MetalheadSatan666 a răspuns (pentru ckatalin):

Cu placere ^_^

6 răspunsuri:
| Tofu a răspuns:

Ce prostie de film!

| ckatalin explică (pentru Tofu):

Am intrebat daca stie cineva cum se cheama, nu sa-ti dai cu parerea despre film

| Tofu a răspuns (pentru ckatalin):

Cine sa stie cum se numeste un film ca asta? Si trezeste-te, esti pe categoria Muzica.