| anonim_4396 a întrebat:

..Stiti videoclipul lui Justin Bieber cel cu Beauty and a Beat si la sfarsit danseaza o fata la televizor.dar nu stiu cum se numeste ce face ea in fata televizorului si vreau si eu sa caut dar nu stiu cum..promit sa dau funda::X

Răspuns Câştigător
| DragosFlaviu a răspuns:

Nicki Minaj?

| TheAngel12 a răspuns (pentru DragosFlaviu):

Nu la sfarsitul videoclipului justin bieber si se vede umbra lui ca filmeaza si atunci apare fata aceea si danseaza in fata televizorului dar nu stiu ce daca danseaza karaoke la tv sau e alt gen de aplicatie tot ca karaokehappy

1 răspuns: