| Lala2345 a întrebat:

Vroiam sa va intreb ce parere aveti despre noua melodie a lui Justin Bieber feat Nicki Minaj Beauty And A Beat? Si mai vreau sa va intreb zvonurile ca se "vor casatori" sunt adevarate?

8 răspunsuri:
| Fantastic7 a răspuns:

I s-a schimbat vocea si suna ca un mamifer pe moarte.

| summergirl25 a răspuns:

Mie una imi place melodia Beauty And a Beat! Si nu sunt sigura despre zvonuri, dar presumun ca nu chiar foarte curand! Poate daca se inteleg bine se vor casatori peste doi ani sau asa ceva!

| AnnePanda a răspuns:

Justin suna ca. curu'. Fara suparare, mie nu imi place si gata. Si ce Doamne? Wtf? Sa se casatoreasca? Nicki scuipa-n fata lui, a facut melodia pentru bani, si din cate stiu Justin are o iubita.

Frate daca coopereaza pentru ceva nu inseamna ca imeddiat se si casatoresc si fac 5 prunci. Iao mai usor.

| Lala2345 explică (pentru AnnePanda):

Nu ziceam ca justin bieber si selena gomez laughing

| Lala2345 explică (pentru AnnePanda):

Vroiam sa zic de selena si justin

| AnnePanda a răspuns:

Nu,nu cred ca selena si justin se vor casatorii. Cel putin nu acum, nu curand.

| Lala2345 explică:

Am uitat sa scriu va rog daca nu va place Justin Bieber nu scrieti chesti de genu ma enerveaza sau dal dracu va rog! Dau funda

| Lala2345 explică:

Adica zvonurile ca justin si selena se vor casatori...e adevarat