| craiovaoltenia1234 a întrebat:

Stiti vreun site de unde pot sa pun muzica ca in winamp? adica sa pun mai multe melodii si ele sa se redea pe rand, ca in winamp.eu intru pe trilulilu pun o melodie si nu se mai reda a 2 a oara. vreau un site in care sa pun mai multe melodii si sa se redea pe rand.multumesc mult.dau funda primului raspuns corect

Răspuns Câştigător
| paintedlove a răspuns:

Poti sa-ti faci cont pe youtube si melodiile care iti plac le adaugi la watch later sau dai like si in felul asta ele se schimba automat ca in winamp.