| kukool a întrebat:

sunt nou pe aici si am observat ca lumea de aici se ajuta pentru a gasi diferite melodii sau cum se numeste melodia sau cine o canta...As avea si eu o intrebare caut de foarte mult timp o melodie care dansam nebuneste dipa ea in discoteca prin 1996-1997 nu mai retin bine anul era un fel de blues si suna cam asa... Disco,disco vino si danseaza in discoteca lumea se distreaza, disco disco aici e lumea ta in discoteca incepe nebunia...si pe urma incepea sa cante un baiat cam asa..." Discomania e o boala curioasa, ai luat-o in discoteca si nu mai dormi pe acasa" cam asa ceva spunea daca poate sa imi spuna si mie careva cine o canta sau cum se numea melodia...

Răspuns Câştigător
| Melcul a răspuns:

Da cred ca este vorba de Fantasy -Disco disco
trilulilu.ro/muzica-diverse/fantasy-disco

4 răspunsuri:
| kukool explică:

Iti multumesc din suflet asta este melodia si de cand o caut...mii de multumiri

| Melcul a răspuns (pentru kukool):

Ai gasit-o pe trilulilu ca eu nu pot accesa acel sit pentru ca sunt afara si pe youtube nu apare melodia.

| kukool explică (pentru Melcul):

Da am gasit-o si am si descarcat-o daca doresti o pot pune pe un host sa o poti descarca si tu...

| Melcul a răspuns (pentru kukool):

Da as vrea si eu sa o ascult din nou.Te rog frumos.