| Zooy_Rebeca_1992 a întrebat:

Sunt o mare fana a lui Niall din One Direction si as vrea sa stiu daca au ceva planificat in Romania:d Si daca se poate as vrea sa aflu ceva despre Nialllove struckkiss

Răspuns Câştigător
| Directioner69 a răspuns:

Pai, cred ca stii ca este irlandez love struck
Ii place sa manance, mancarea preferata- Nandos de la restaurantul Nando's
Inainte de 1D nu a avut prea multe intalniri sad
Poate ca nu te intereseaza, dar se spune ca 'dick-ul' lui se numeste Niallizatorbatting eyelashes
Au fost editate cateva poze cu el in scopul de a se spune ca fumeaza, ceea ce nu e adevarat ( a plans cand a vazut pozele puppy dog eyes)
Il cheama Niall James Horan (trebuia spus la inceputwinking )
Locul nasterii: Mullingar, Irlanda de Nord
Culoarea naturala a parului e saten, dar de la 14 ani s-a vopsit ( zic eu ca ii sta mai bine asa love struck)
Este foarte sensibil
Pai, am zis ce mi-a trecut prin cap din tot ce stiuwinking Sunt mult mai multe de zis, doar ca nu ar ajunge tot site-ul sa spun cat de perfect este love struck Multe videoclipuri pe YouTube cu Facts about Niall Horan, daca vreiwinking
Sper ca ti-am fost de ajutor happy
Last fact: his nickname - Nialler
Crede-ma ca as fi zis mult mai multe daca nu eram asa adormita laughing)
A da, motto-ul lui Nialler: Sleep until you're hungry, eat until you're sleepy happy

2 răspunsuri:
| SWAGGER a răspuns:

Din pacate, nu au inca nimic planificat in Romania, insa CD-urile lor au aparut si la noi(kaufland, etc). daca vrei te pot ajuta sa gasesti cele mai noi poze cu el intra pe www.weheartit.com si in dreapta sus eu lupa, scrii numele artistului si apoi iti vor aparea pozele. sper ca te-am ajutat FUNDA?;;)

| OneDream a răspuns (pentru SWAGGER):

A aparut la noi cd-uri cu ei(in kaufland?)? tiai luat tu cumva?