| crazygirl001 a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii One Direction. Eu sunt fana de putin timp si nu stiu prea multe despre trupa... dar o sa invat. happy As vrea sa aflu, cine este un anume Paul? Un manager, ceva? Si inca ceva... imi puteti da cateva informatii despre Niall (culoarea preferata, ce ii place sa faca etc.)? Mersi mult! Dau funda! love struck love struck

Răspuns Câştigător
| MrAngelus a răspuns:

Paul este bodyguard-ul lor.

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20120407094350AAHdSKK

Informatii interesante despre Niall gasesti aici:

http://www.imdb.com/name/nm4100053/bio

10 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Paul este bodyguard. Cateva lucruri despre Niall... pai, ii place sa manance in special de la Nandos, este irlandez, siii, e vospit blond, iar parul sau natural e brunet.

| Nysha a răspuns:

Culoarea preferata este verde, este irlandez, parul lui natural este brunet are ochii albastrii acum e blond e stangaci dar canta la chitara pentru dreptaci, poarta aparat dentar se crede cel mai urat din trupa dar mi-e mi se pare k e adorabilicios, are 1, 71 m, mananca o groaza chiar iubeste mancarea. Era o intrebare "Kiss a girl or eat pizza?" la care harry a raspuns kiss a girl si niall a zis eat pizza. Are un frate... si mai multe gasesti pe youtube sau pe google. Scrie pe youtube Cool Facts Niall Horan si gasesti love struck

| crazygirl001 explică (pentru Nysha):

Nysha, sper sa nu te superi ca nu ti-am dat funda... sad Oricum, iti multumesc pentru informatii, chiar m-au ajutat! happy

| Nysha a răspuns (pentru crazygirl001):

Nu ma supar. Si ma bucur ca te-am ajutat:*

| ioana8481 a răspuns (pentru Nysha):

Nu stiam ca e vopsit

| NIKOLETA111777 a răspuns:

DA,paul este managerul trupei! app si mie tot de Niall imi placewinking

| AnaaSb a răspuns (pentru NIKOLETA111777):

Manager?! Really? God...

| BiaaMikaleson a răspuns (pentru NIKOLETA111777):

Ahm,scuze ca te dezamagesc, dar, Paul e bodyguard-ul lui.happy

| OneDream a răspuns (pentru NIKOLETA111777):

Paul NU e managerul trupei laughing))))) HA ha.

| crazygirl001 explică:

Mersi mult! love struck love struck