| pinkstargirl a întrebat:

Hei! big grin Sunt fana One Direction si as vrea sa imi spuneti si mie daca as putea primi follow de la ei pe twitter,si cum as putea face asta. Am auzit doar ca lui Niall ii place cand cineva ii scrie ceva gen "Follow me, follow me" etc. Voi mai stiti ceva despre ceilalti? Multumesc. :*

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cred ca nu stii cum functioneaza twitter ul... tu le dai lor follow ca tu esti nimeni pentru ei si nu ii intereseaza deloc ce faci tu

| PedoBarbie a răspuns:

Celebrităţile dau follow celor ca ei nu la orice.