| Ceciap a întrebat:

Voiam sa ma apuc de facut muzica si as vrea sa imi sugerati un nume de melodie si daca puteti si niste versuri. Intrebarea este daca sa folosesc FL studio?
Dau funda la cele mai tari versuri si cel mai tare nume de melodie. (trap)

Răspuns Câştigător
| callerofthestorms a răspuns:

Numele piesei: Trypophilia
Versuri:
I was once a man whom camest
Through shadows of sterility
Now I know of pain and must
Ejaculate in your vicinity

Fear no people have no faith
Any hole will bear my crest
No surrender, no escape
In a land of ecstasy

Mi-a durat 5 minute sau mai putin. Daca pot sa scriu atat atunci poti sa scrii si tu! happy

| Ceciap explică (pentru callerofthestorms):

Bro mersi dar am uitat sa specific ca era ca un challange, gen sa fac melodia doar din comentari de pe TPU, tu fiind persoana care s-a chinuit foarte mult primesti

| callerofthestorms a răspuns (pentru Ceciap):

Vezi sa fie grindcore sau brutal death metal ca altfel n-o sa fie misto

5 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ai auzit de vorba asta " Mura-n gura "?
Ca sa faci ceva trebuie sa faci tu nu sa iti pice din cer.

| Ceciap explică (pentru aditimus):

Nu ai inteles mane, eu vreau sa fac piesa asta doar din comentarii de pe TPU, nu ca as continua sa fac toate piesele asa, doar asta sa fie ceva mai special happy.

| Ceciap explică (pentru aditimus):

Aaa si merci pentru numele pieseiwinking.