| Radu_Andrei_1994 a întrebat:

Vreau sa achizitionez niste boxe mai bune pe masina mea(Logan).Ma puteti ajuta cu cateva sfaturi legate de marca, model? sa ma ajutati sa gasesc ceva bun.Am inteles ca pentru o claritate cat mai buna trebuie si masina antifonata.Dau funda pentru cel care ma lamureste cat mai bine.

1 răspuns:
| Gerard9965 a răspuns:

Aici gasestjo gama variata si preturi pentru toate buzunarele: https://m.evomag.ro/......Boxe-Auto/

Evomag e firma buna si trimite si colet. E aproape sinonim cu eMAG