| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa aflu cand va veni Justin Bieber in romania! cine Stie Funda.Ms

5 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Nu, solistul nu şi-a anulat un concert în ţara noastră. E vorba doar de filmul despre cariera lui Justin Bieber, "Never Say Never" care ar fi trebuit să aibă premiera şi la noi în cinematografe pe 25 martie. Din păcate, producţia a avut încasări slabe şi de aceea nu a mai fost adusă în cinematografe, spre disperarea fanilor români. Aşa că nu vă rămâne decât să descărcaţi sau cumpăraţi filmul când va apărea DVD ul pe piaţă...sad

| Schatten a răspuns:

Spre binele celor care au putina minte si stiu sa aprecieze muzica adevarata, sper sa nu vinawinking.

| andreutssa20 a răspuns:

S-ar putea sa vina si in Romania... oricum uita'te sh u la stiri ca sigur o sa anuntehappy

| Iulia_6965 a răspuns:

Pe 27 aprilie funda?