| Danyelutzuu a întrebat:

Vreau sa descarc melodia Shift-Lejer si nu merge de pe site-urile pe care am incercat pana acum(si au fost vreo 5 site-uri cunoscute)... puteti sa imi spuneti de pe ce site as putea sa descar melodia. Va rog mult(FUNDA la toate raspunsurile care m-ar putea ajuta)

Răspuns Câştigător
| dan1998 a răspuns:

Descarca de pe youtube, uite iti dau un raspuns de al meu care l-am dat si la alta intrebare, dar ca sa descarci melodia iti trebuie un program foarte folositor care il poti folosi tot timpul

OK, deci in primul rand il descarci de aici http://www.dvdvideosoft.com/free-dvd-video-software.htm#.UwTtz4WdBSA

Dupa ce l-ai descarcat intri pe el si iti va aparea asta
https://www.google.ro/......ps?/search

Intri pe iconita rosie cu Youtube
O sa iti apara mai multe chestii una sub alta, aici trebuie sa fi atenta, daca vrei sa descarci melodia cu videoclip dai pe FREE YOUTUBE DOWNLOAD si daca vrei doar melodia(audio) dai pe FREE YOUTUBE TO MP3, eu cred ca vrei doar melodia deci dai pe Free Youtube to MP3 si iti apare ceva de genul https://www.google.ro/......ps?/search

(in poza asta e o versiune mai veche dar cea noua e asemanatoare)
Bun, am intrat in program, acum lasi programul in bara si intri pe Web pe Youtube, cauti ce melodie vrei, copiezi link-ul melodiei, te intorci in programul care l-am deschis si dai acolo pe PASTE, si o sa iti apara melodiile care le descarci la fel ca in poza de mai sus, si ar mai trebui sa bifezi casuta aceea AUTO ca melodiile sa se descarce singure fara a mai trebui sa apesi pe acea sageata din dreapta.
Stiu ca am explicat ca la copii mici dar am vrut sa fiu sigur ca se intelege tot ce zic :)
Sper ca te-am ajutat, sa imi spui daca merge;)

| Danyelutzuu explică (pentru dan1998):

Da a mers...si sunt baiat laughing) mersi mult

| dan1998 a răspuns (pentru Danyelutzuu):

laughing))Scuze am mai dat raspunsul asta la cineva si era o fata si nu am observat ce scrie

3 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sau mult mai simplu cu http://www.youtube-mp3.org/