| Butzu a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un mixer. WHARFEDALE PRO CONNECT 502...asta ar fi.Si nu stiu daca e bun la microfonul pe care il am eu.Am microfon Tascam MC-VT1, e dinamic...SI nu stiu daca e bun mixer cu Phatom Power sau cu Preamplificator Microfon.Va rog sa ma ajutati.Dau funda.Merci.

1 răspuns:
| Tabba a răspuns:

Fara nici un fel de problema. Mixerele/preamplificatoarele cu phantom power accepta si microfoane dinamice. Microfonul tau va functiona perfect cu acest mixer.