| AlexAlexutzu1 a întrebat:

Vreau si eu niste topuri de rapperi din Romania, dar sa nu contina Grasu xxl, Maximilian, Puya etc.Acestia nu sunt rapperi vreau ceva gen :
1.Cheloo
2.Spike
3.Ombladon
4.Arssura.
5.Nane
6.Caddy
7.Bitza
8.Uzzy
9.Nimeni Altu
10. Tatae
Acum voi! Care top imi place are funda

Răspuns Câştigător
| PetreanS a răspuns:

Estradda happy.Are o muzica foarte faina.Dar nu are super multe melodii.

2 răspunsuri:
| BornToChange a răspuns:

Aforic, Chimie, Stres, El-Nino, Vlad Dobrescu, Cedry2k, Dragonu, Subsemnatu, Raku, Rappa...
Cei pe care i-ai scris mai sus Nu sunt rapperi. Cântă hip-hop. BUG Mafia, Paraziţii, CIA cântă hip-hop.

| highqualitygraff a răspuns (pentru BornToChange):

Scuza-ma ca iti zic, dar esti cam prost. Nu mai zice daca nu stii. Hip Hop e o cultura. In cultura asta sunt - Bboy, DJ-ing, Graff si RAP.
Nu exista genul de muzica "Hip hop"