| heartslow a întrebat:

Chello sau Ombladon?
Uzi sau Tatae?
Bug Mafia sau Paraziti?
Quess Who sau Puya?
Nane sau Vescan?
Doddy sau Gato?
Axes sau Doc?
Sisu sau Pacha man?
Spike sau Grasu xxl?
Bitza sau Mitza?
Imi place rapu happy, alegeti va rog una din cele spuse, dau funda!

7 răspunsuri:
| heartslow explică:

Eu as alege :Ombadon
Uzi
Ambele
Puya
Nane
Gato
Axes
Sisu
Spike
Bitza

| Iuliana944 a răspuns:

Bug Mafia

| HoneyCocaine a răspuns:

Cate una din fiecare? ok.
Cheloo, Uzzi, nu pot sa aleg, GW, nu-mi place niciunul, nu-i cunosc, Doc, Sisu, mi-e indiferent, Bitza.

doar unul din toti? n-am cum sa aleg.

| lilith666 a răspuns:

Pai, eu nu asc rap deloc(doar rock si putin pop)dar prin auzite:
chello, uzi, parazitii, quess who, nane, doddy, doc, sisu, grasu xxl, mitza
sper ca te-am ajutatwinking

| TotiVorbescSinguri a răspuns:

Chello; Uzzi; Bug Mafia; Puya; Vescan; Doddy; Doc; Sisu; Grasuxxl; Bitza

| StefanVLY a răspuns:

Uite ce zic eu. bug mafia forever!

| PinkGuy a răspuns:

Chello,bug mafia,guess who,nane, gato, doc, grasul xxl, bitza