| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor! Am chitara acustica siiau cursuri de 3 ani, dar nu am invatat foarte multe, adica mai deloc pentru 3 ani si as dori daca puteti sa-mi recomandati un profesor ceva la un pret rezonabil. Si inca o intrebare daca, cumpar chitara electrica la ea imi da si maneta?

1 răspuns:
| frvtel a răspuns:

Nu profesorul este problema ci talentul tau.Nu oricine poate canta la vreun instrument, cum nu oricine poate pilota un avion. Fara suparare!