| Curios2019 a întrebat:

Salut tuturor! Trec direct la subiect. Am un telefon Samsung, note 10 si am cumparat diferte perechi de casti cu mufa usb C dar telefonul nu le accepta. Doar cele AKG. Cele din cutie se aud ciudat,nu au bass si au un "hâșâit" cand muzica nu e pornita. Am cumparat pe eMAG alta pereche, aceeasi problema. Plus ca se incinge mufa destul de tare daca ascult muzica o ora.

Una peste alta,am nevoie de o pereche de casti cu bluetooth,dar telefonul nu accepta nici castile low budget. Doar boxele bluetooth si la masina ma pot conecta. Am fost in mall sa probez in media galaxy niste casti Samsung,imediat s-a conenctat telefonul. Am nevoie de niste casti micute,si ma gandeam care sunt mai utile. Poate aveti,sau ati avut casti Samsung.
Am de ales intre Galaxy Buds Live,Galaxy Buds Pro si Galaxy Buds+. Cele mai comfortabile par Buds+,dar vreau sunet clar, cu bass si puternic, unde lucrez este zgomot si muzica imi da randament. Ce imi recomandati? Dau funda daca va ajuta

3 răspunsuri:
| microsedd a răspuns:

Eu am casti de la xiaomi mi earbuds luate de la lidl cand a fost ceva campanie si merg super ok si mai am de la skullcandy care iar merg ok. E posibil sa ai ceva setari care sa faca sa nu poti conecta tot ce vrei, am patit si eu. Sau se mai poate intampla ca daca ai foarte multe aparate bluetooth paired cu telefonul sa trebuiasca sa mai stergi din ele ca sa iti accepte altele noi.

| melanya a răspuns:

Probează cele trei tipuri de căști în magazin și alege-o pe cea care îți place.

| Curios2019 explică (pentru melanya):

Nu am posibilitatea asta pentru ca nu am cum sa intru in mall