| emil a întrebat:

Unde pot gasi miledia asta : http://cabalonline.ro/ de descaracat?/ acea din videoclip am cautat pe youtube i will dar n-am gasit. Va rog ajutati-ma pls

Răspuns Câştigător
| TheTiger a răspuns:

Melodia de la www.metin2.ro este originala, adica este facuta de ei, asa si la cabal, este muzica de la joc, adica TRAILERUL (cum ar veni).Nu se poate descarca, ca si la talisman, sau MU, sau MULTE ALTELE... Sper ca te-am ajutat, sa nu mai cauti

1 răspuns:
| bugati11 a răspuns:

Cauta coloana sonora pe youtube si downloadeao cu youtube downloader e singura metoda TheTiger are dreptate