| Dsorin a întrebat:

Salut va rog daca ma puteti ajuta cum un program de editat video vreau sa fac o filmare in care sa fiu eu dar si o dublura de amea in acel video. gen https://www.youtube.com/watch?v=X_cl7l5YCCM va multumesc

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Un program bun de editat este VideoPad, eu cu ala imi editez clipurile pe yt, si mai folosesc si PhotoStageSlideshow de asemenea. Poti sa iti mai iei si Filmola (parca asa se numeste), pe asta nu il folosesc, dar am auzit ca e destul de bun.

| Dsorin explică (pentru Mayhem666):

Mersi frumos

| Mayhem666 a răspuns (pentru Dsorin):

Cu placere! Totusi puteai sa imi oferi o fundita ca te-am ajutat, dar lasa, nu mai conteaza acum.