| BezeaToxica a întrebat:

Vreau o parere despre castile astea Sony(http://www.emag.ro/......E5GG7BBBM/ ). Merita cumparate?

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Da, sunt bune.

| ValentinElTPU a răspuns:

Noh, are cineva tot de la eMAG... nu se strang bine pe urechi, sunc scurte si nu se aud bine, degeaba sunt ele mari plus ca pana mea sunt scumpe. Cauta casti de S3 sau S4 sa asculti o muzica de calitate.

| ombladon156 a răspuns:

Parerea mea e ca sunt bune, chiar acum le folosesc, basul se aude foarte bine si le am de aproape un an si nu m-au dezamagit.

| IasminaEmma a răspuns:

Da,sunt foarte bune+eMag e cel mai b un site online de cumparaturi, de acolo mi-am luat si eu laptopul si niste casti ca ale tale, merg excelent!