| TheReaperIsHere a întrebat:

Sunt bune castile astea? Ce parere aveti? http://www.emag.ro/......E6J6TBBBM/

Răspuns Câştigător
| DIVERGENT a răspuns:

Eu am casti de la Sony, si mari si mici. Se merita sa cumperi produse de-ale lor, crede-ma.winking Am si walkman de la Sony. happy Ce pot sa zic, produse de calitate superioara.

2 răspunsuri:
| Alexor a răspuns:

Merita. Produsele lor pot spune din propria experienta ca isi merita toti banii happy Si ce e drept, pentru caracteristicile care le are, sunt destul de ieftine.

| Mihaelaoooo a răspuns:

Comenzile le aduc si in MOldova?