| raresel a întrebat:

Http://www.emag.ro/casti-sony-mdr-e9lpl-albastru-mdre9lp l-ae/pd/EB59DBBBM/

Cum vi se par castile astea? Se aude bine, sunt bune pentru melodiile cu bass?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu stiu acum ce intelegi tu prin bas! Daca vrei bas, cauta SONY MDR-XB40EX - Extra Bas sau astea de aici http://www.shopmania.ro/casti/p-sony-mdr-ex10lpw-41160977
Bafta! (primele costa in jur de 200 lei)

| roormaf12 a răspuns:

Daca chiar vrei casti de calitate cumpara-ti Beats By Dre.Costa extrem de mult dar merita.