| Cosmyn2013 a întrebat:

Salut vreau sa achizitionez o perede de casti " Serioux h1400v" mentionez ca sunt de la campionatu mondial din 2014. ele au un pret foarte mic, si vreau sa imi spuneti o parere despre calitatea sunetului. (dau funda) :*

2 răspunsuri:
| Utilizator1234 a răspuns:

Costa 16 lei. Cum poti avea pretentii de la sunet la 16 lei? Daca-ti plac ca-s de la CM sau nu vrei sa dai mai multi bani pe o pereche de casti sau mai stiu eu ce alt motiv, cumpara-le. Evident, n-o sa le cumperi pentru "calitatea sunetului".

| Apostu_Bruno_1989 a răspuns:

Da sunt chiar foarte bune, eu le am si iti spus ca sunt unele din cele mai bune casti din care am auzit