| abcdd a întrebat:

Vreau si eu un sfat de la voi pentru ca nu stiu ce ar trebui sa fac.
Deci, acum am 16 ani.Cu 5 ani in urma am facut un an de pian.plus ca am facut inainte de asta si 3 ani de canto adica am auz muzical. Din cauza problemelor financiare am renuntat deoarece numi puteam permite un pian.Acum vreau sa invat sa cant la pian, doar ca cred ca e prea tirziu, ca am pierdut anii...Imi place foarte mult cintecele la pian si ascult toata ziua si as vrea si eu sa cant. Ce credeti ca ar trebui sa fac, sa le zic parintilor despre pian sau sa uit d asta...

Răspuns Câştigător
| Bianca98 a răspuns:

Nu in niciun caz nu e prea tarziu. Trebuie sa iti dai o sansa. Daca iti place pianul nu trebuie sa sa renunti. niciodata nu e prea tarziu. spune-i mamai tale sau tatalui sau aman2rora ca pasiunea ta este pianul... Si cu siguranta parintii tai vor economisii bani sau vor face rost. te vor intelege pentru ca tiai deschis inima si leai spus adv. sper sa te ajute raspunsul meu. Bye Bye