| AndreiFGS a întrebat:

Stiu ca suna cam copilaresc... Vreau sa ma lansez cumva in muzica adica am ceva habar in domeniu, cant la pian, am cont pe youtube de 1200 de abonati unde postez cover-uri, cu vocea ma descurc binisor. Nu am luat nici un fel de lectii, nici de pian, nici de canto.
Vreau sa stiu ce ar trebui sa fac, sa iau cumva legatura cu cineva priceput in domeniu, sa incep lectii de canto sau direct un producator? Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| Iwannabesmart a răspuns:

Mai intai exerseaza, du-te la canto, si daca esti priceput te poti duce la o emisiune de talente, gen Romanii au talent.Te-ar vedea multi oameni si cine stie... poate reusesti.

| bianca1102 a răspuns:

Te rog zi-mi si mie cum se numeste canalul tau de youtube; sau da-mi linkul canalului sau al unui cover; e bine sa gasesc si alti oameni care fac covers caci si eu vreau sa incep

| bianca1102 a răspuns (pentru AndreiFGS):

Mersi pentru link
Canti foarte bine la pian, mai ales ca nu ai luat lectii...