| Anyway a întrebat:

Salutare!
Cine stie un program de inregistrat vocea fara microfon, mai exact sa pot face un karaoke? Si un program autotune? big grin
Funda!winking

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca cu o banana.Ma faci sa rad.Cum crezi tu ca se poate inregistra vocea fara microfon? N-ai vazut ca la karaoke se foloseste microfonul?

| Trynda a răspuns:

Ce vrei tu e imposibil. Nu poti inregistra sunet fara microfon laughing

Poti apela la o tigaie.

| danishor a răspuns:

Fara microfon nu merge nu are cum sa iti perceapa vocea nici un tuner