| Lighto a întrebat:

As vrea sa devin un rapper la fel de mare ca eminem, pe plan international, ce ar trebui sa fac? Ce pasi ar trebui sa urmez?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
In primul rand, trebuie sa te faci cunoscut. Inregistreaza un clip cu tine cantand una dintre melodiile compuse si posteaza-te pe youtube. Nu te lasa descurajat daca cumva n-o sa primesti prea multe pareri bune la inceput, e o chestie de progres. Ia-o ca pe o ambitie ca data viitoare sa scrii o piesa mai puternica, mai de efect. Cu timpul, poti incepe sa le traduci in engleza, pentru a putea fi urmarit mesajul si de catre straini. Incearca sa gasesti niste ritmuri originale.
O seara placuta si sa ma anunti cum merge! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si dragi copii, asa am ajuns eu cel mai mare rapper din lume, datorita lui TPU, un site unde mai intrebam si "cum extrag radical din 7", "unde gasesc site-uri cu show-uri erotice", "cum sa scap de cosuri" si "unde pot viziona fata de la miezul noptii".

| Muky_Muky_1995 a răspuns:

As vrea asa ceva jur as vrea sa fiu ca Tyga e cantaretul meu preferat