| nyoentox2002 a întrebat:

As vrea să mă apuc de muzică dar nu prea am posibilitati:Calculator nu am! Visul meu a fost sa devin artist:Sa cant trap și trap sentimental cum canta Dropy(control e cea mai populara piesa a lui)
Aș putea face muzică de pe telefon?
Exista microfon pentru ANDROID? Aș putea să fac muzica de calitate gen sa se audă ok?
Sunt cam depresiv și sufăr mult și as vrea sa mă descarc prin muzică.

4 răspunsuri:
| Digikey a răspuns:

Nu stiu cine este Dropy dar o sa caut.

| Digikey a răspuns:

Ok,am ascultat doua melodii, mi se par cele mai de rahat chestii auzite vreodata.

| nyoentox2002 explică (pentru Digikey):

Asta este doar părerea ta, fiecare cu gusturile LUI! dropy e un artist mai mic, Piesa Control dacă ai ascultat-o ce faina e
Sau sa îți zic alt artist dacă nu Dropy!
Ares de exemplu e preferatul meu artist, mai sunt Marko Glass, Bvcovia

| Digikey a răspuns (pentru nyoentox2002):

Artist?
Cocalar analfabet coclit.