| Bokus a întrebat:

Salutare ..caut o melodie latino care este cantata de o tipa ..si la inceput spune ea el corazon corazon corazon.iar la refren zice ceva gen el corazon latino el corazon trabahe. mai departe nu stiu ..este o melodie latino de dans. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Ilie_Ilinca_1971 a răspuns:

Stiu una...corazon espinado, dar o canta un baiat, adica carlos santana

| Bokus explică (pentru Ilie_Ilinca_1971):

Ms mult.dar este o fata si e mult mai ritmata. si seamana ff putin cu thalia la voce e putin mai veche melodia.