| Anonimus11111 a întrebat:

Ce chitara imi recomandati sa cumpar intre 300-400 lei. Vreau sa sune binisor ( bineinteles, la pretul aceata nu o sa sune ca o chtara profesionista, dar ma refer sa aiba o rezonanta buna) si ceva foarte important: as vrea sa se apese destul de usor pe freturi si sa nu apara sunete neobisnuite cur ar fi bazaitul corzilor ( mentionez ca am o chitara, defecta ca sa spun asa, iar daca nu apas tare acordurile, corzile incep sa bazaie rau). Astept recomandari pe baza experientei voastre. Multumesc.

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| hackeru2 a răspuns:

Iti recomand Fender ESC-80 Mini Fender am si eu una si sunt foarte multumit. Aici gasesti un link de unde o poti cumpara http://www.soundcreation.ro/......d7565.html