| FlorinVictor20 a întrebat:

Salutare! Cum credeti ca pot invata sa dansez pe muzica populara? Un sfat va rog!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Te inscrii la un curs de dansuri populare (se cauta si azi dansatori in ansamblurile de dans folcloric). Trebuie doar sa cauti pe net cursurile disponibile si cand se organizeaza acestea. Daca sunt la tine in localitate, cu atat mai bine!
Daca nu ai acces la un curs de dansuri populare, cred ca gasesti tot pe net instructori de dans pentru lectii particulare.

1 răspuns: