| Amorphus a întrebat:

Salutare daca iti plac serialele coreene si muzica lor alaturati-va , avem si o parte mai jos despre Japonia , China , Thailanda , alaturate primului site dedicat Coreei .

http://www.koreafan.eu , va asteptam

7 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Ma,eu inca mai aveam sperante cat de cat pentru korean-pop,inca il consideram putin deasupra pop-ului obisnuit,dar am vazut videoclipul de la Big Bang, Fantastic Baby, si m-am lamurit.Prea multe poponareli jenante si in genul asta,pacat de putinele trupe si cantece bune! Si serialele sunt chiar penale,prost regizate,si fara subiect incitant. Puteti sa va duceti voi in Coreea,sa stati printre imorali si cosplayisti penali, mancatori de caini, si creatori de poponareala originara.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru Dumnezău):

Kpopul nu se rezuma doar la ''Fantastic Baby''.End of story

| Dumnezău a răspuns (pentru PαtнwαуTσBℓιѕѕ):

Dar vreo 50-60% din melodii si videoclipuri sunt la fel de penale,imature si superficiale. Aveau DBSK niste melodii decente, si Blue de la Big Bang mi s-a parut cat de cat decenta, dar sunt si multe panarame prin genul asta.

| Amorphus explică (pentru Dumnezău):

Pai pune tu ce melodii iti plac si discuta despre ele happy

| Amorphus explică (pentru Dumnezău):

Daca nu iti place nu asculta sau nu baga in seamahappy

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns (pentru Dumnezău):

Tu nu ai vazut seriale coreene, crezi ca numai istorice exista? in fine daca nu te ai uitat la mai multe nu ai ce sa comentezi despre asta happy despre melodia aia poti spune ce vrei nu ma intere k nici mie nu mi o place.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Eu am cont acolo deja happy