| TheShraw a întrebat:

De cateva zile am o mare dilema... Mi-am adus aminte cateva secvente dintr-un videoclip si nu reusesc sa-l identific. Melodia era cantata de o interpreta alba, bruneta. Tipa era la un bal mascat, purta o rochie alba, ampla, la un moment dat coboara niste scari printre multi tipi la costume negre si cu masti pe fata.Ma puteti ajuta careva cu numele interpretei si a melodiei?

2 răspunsuri:
| BrunetteClaudia a răspuns:

Safura-drip drop sau Cheryl Cole - Parachute?

| TheShraw explică:

Brunette Claudia Multumesc, dar nu e nici una dintre acestea. Melodia e aparuta cam in aceiasi perioada cu i'm with you avril lavigne.