| De3a_8515 a întrebat:

Salut la toata lumea!

La scoala se organizeaza un bal mascat unde trebuie sa ne prezentam costumul si sa ne algem un personaj. Eu voi fi Alba-ca-Zapada big grin (si voi purta o rochie alba...bineinteles) dar nu stiu cum sa prezint acest personaj. Imi puteti da cateva idei?

Multumesc! (dau fundita)

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Pai poti interpreta ceva din povestewinking.

5 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

De pitici nu ai nevoie?

| DeEa_8231 a răspuns:

Poi...cum adica sa il prezinti?

| De3a_8515 explică:

Nu clausshee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca fiind un personaj pozitiv, un personaj curajos, care iubeste toti oameni, iertatoare, dar si naiva cateodata.

| larisa_5922 a răspuns:

Nu este greu citeste povestea si exprima-ti parerea asa cum crezi tu ca e mai bine spune parerea ta nu doar despre ea ci despre toata povestea pana la urma povestea se numeste "Alba-Ca-Zapada si cei sapte pitici" iar in poveste fiecare pitic are personalitatea lui dar sa nu pui prea mult accent pe pitici. apoi, Alba-Ca-Zapada e o fire sensibila, timida si foarte iubitoare tu vei juca acest personaj pana la urma asa ca va trebui sa fii exact ca ea nu sa o prezint ci mai bine zi sa o joci.