| GroparuVesel a întrebat:

De ceva timp cand ascult muzica pe youtube, volumul melodiei scade brusc. Daca pun pauza si repornesc melodia, se aude normal, apoi dupa un timp iar face asa. Are cineva o solutie?

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Salut! Ai fb-ul deschis si pornite toate notificarile alea cu sunet?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există vreo soluție, cel puțin așa scrie pe forumuri, a mai fost pusă întrebarea asta aici și am căutat despre... Este o problemă a YT.
Totuși încearcă cu alt browser să vezi dacă se întâmplă la fel.

| GroparuVesel explică (pentru anonim_4396):

Am incercat si cu alt browser si pe alte computere, fara rezultat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine e invers, se aude mai tare cand repornesc melodia sau cand o dau de la inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi da, cum spuneam nu există vreo soluție este o problemă a site-ului YT.