| Slash1 a întrebat:

Impreuna cu cativa prieteni avem o trupa si am dorii sa cantam prin diverse cluburi sau prin mall-uri la diverse evenimente. Cum putem face asta? Aveti idee cu cine ar trebui sa vorbim pentru a primii acordul?

2 răspunsuri:
| xBlaise a răspuns:

Trebuie sa vorbiti cu patronul clubului...

| Lotzone a răspuns:

In primul rind vorbiti cu proprietarii cluburilor sau Mall-urilor! 2. Faceti-va un site personal despre trupa voastra in care sa scrieti detalii despre voi nr de contact, etc.3.Trebuie sa mergeti la agentia de reclame ca sa va putezi face o reclama buna la TV si RADIO(va trebui sa aveti cu voi ceva bani!)4.Sau sa va faceti reclama prin fise care le imprastiati cite unul prin oras.Cam Atit din experienta mea! Sper ca v-am ajutat si vreau o fundita...♥Pa!