| Slash1 a întrebat:

Am impreuna cu ceva prieteni o trupa, pop-rock.As dori sa stiu, ce trebuie sa facem pentru a canta la diverse evenimente, gen : zilele unui oras/sector, o lansare a unui produs. Cu cine trebuie sa vorbim pentru a fi in grila de program, cine trebuie sa ne dea acordul?

2 răspunsuri:
| iryonutz a răspuns:

Du-te la primaria orasului rspectiv si ei iti spun exact.Nu e asa de greu.Iti trebuie doar permisiune

| Slash1 explică (pentru iryonutz):

Si la ce departament din primarie sa ma duc? Cu cine sa vorbesc?