| Atat_Drakoo_1998 a întrebat:

Salutare, ma poate ajuta cineva cu ceva versuri? (am cateva blocaje in ceea ce priveste compusul)... Nu trebuie sa mi le scrii tu neaparat, le facem impreuna happy

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu sunt și poet, dar nu prea scriu la comandă, scriu la inspirație.
La ce îți trebuie?
Vrei clasice, cu rimă? Vrei pastel, crei glossă, vrei epopee ca Iliada?
Le facem împreună, dacă reușești să mă motivezi, nu neapărat financiar, dar nu refuz o sponsorizare.