| JhonDoue a întrebat:

Salutare tuturor, este cineva pe acest site care ma poate ajuta cu un site de versuri?
Trebuie sa transcrie versurile din melodii, in viitor poate devenim parteneri la acest proiect.

4 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Ce vrei sa cântăm brolaughing))?

| JhonDoue explică (pentru Bazzed):

Da, dar nu este actualizat eu am facut un website pe care il actualizez constant cu noile melodii si plus am adaugat functii utile pe care versuri.ro nu le are.

| JhonDoue explică (pentru Bazzed):

Chiar poti sa intri pe el si sa spui ce parere ai.
Website-ul se numeste https://eversuri.com/, chiar te rog sa imi spui ce parere ai, multumesc!