| IchigoWolf a întrebat:

Salutare. Mai sunt fani K-Pop pe aici happy? Care sunt formatiile(/cantaretii) voastre favorite? Cum eu am pus intrebarea, raspund eu prima : Big Bang, 2NE1, G Dragon. Si tocmai am inceput sa ascult si Shinee.

PS: De ce va place K-Pop-ul?

3 răspunsuri:
| Element25 a răspuns:

Hey.eu ascult numai 2ne1, big bang si SHINee...
ce sa zic muzica kpop e faina ca iti da o stare de relaxare, adica te face sa te simti bine, vesel(depinde).
Pe GD il ador cel mai tare dintre toti cantaretii kpop...adika el da start distractiei cand e pe scena, e energic si are voce buna!
De la 2ne1 imi place Park Bom, are cea mai buna voce din cele 4 cantarete, si are si un corp de invidiatwhistling
De la SHINee Key e preferatul meu.Adica uitete la el ce dragut poate sa fie, si ce zembet are si pe deasupra are o voce super.
Oricum G-Dragon(kwon si yong) e primul pe listawinking

| IchigoWolf explică:

@Mar :Haha,mi-ai luat cuvintele din gura big grin. Si mie K-Pop imi place ca e vesel,e ceva nou(fata de toate cliseele americane), e "colorat" (de exemplu Hello de la SHINee, sau Lollipop de la Big Bang ft 2NE1),versurile care inseamna ceva(nu e doar o repetare a 3 cuvinte ca alea americane), iubesc coreeana...iar coreenii sunt superbi(cred ca in formatiile astea avem destule exemple laughing )

Preferata mea de la 2NE1 e Minji, in special pentru parul ei big grin.
De la Big Bang e, desigur, G Dragon. Pt exact ceea ce ai spus si tu.
Iar de la SHINee sunt Jonghyun si Taemin happy.

| blood7angel a răspuns:

Da inca mai traiesc fanii k-pop-ului... dar nu se fac vazut raman acolo in coltisor^_^
totusi sper ca vor veni in Romania pentru un concert:X:X:X