| deedlebag001 a întrebat:

Salutare. O prietena de a mea a castigat doua bilete la neversea de la coca cola, dar vrea sa le vanda pentru ca nu merge. Din ce am inteles, cei de la coca cola sunt stricti si nu poate intra altcineva cu ele, decat persoana castigatoare. Stie cineva exact daca se poate intra cu ele chiar daca numele nu este acelasi? As dori un raspuns de la o persoana care stie exact de treaba asta, nu vreau sa le vand doar sa fie vandute. Mersi fain

2 răspunsuri:
| QuoVadisss a răspuns:

Salutare! Nu stiu si nu am auzit acest lucru dar pot sa dau un sfat. Prietena ta poate sa-i intrebe pe cei de la Coca-Cola sau sa le spuna ca ea si partenerul ei vor pleca in concediu in perioada aia si nu pot ajunge dar vor trimite alti prieteni in locul ei.

| deedlebag001 explică (pentru QuoVadisss):

Am sa incerc asa. revin cu un raspuns