| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Sunt elev la seminar in clasa a 11-a si am o problema.in clasa a 9-a ne-a zis parintele sa nu cantam la psaltica dupa notele muzicale care le avem pe liniara pentru ca in clasa a 11-a cand o sa incepem sa cantam dupa idiomelar o s-o dam in bara si asa a fost, din 20 de elevi, 16 am luat nota 4, mie imi place foarte mult sa cant la biserica, dar nu stiu cum pot rezolva problema deoarece imi pica foarte greu sa invat dupa asa ceva si cred ca e si prea tarziu sad

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Nicodata nu eprea tarziu, numai sa nu-ti pierzi speranta! Nu te astepta ca vei invata repede, de aceia ti se pare greu! Invata incet si cu multa rabdare! Bafta!