| ContAnoNiMMM a întrebat:

Salutare TPU!
Am si eu o nelamurire.
In general, oamenii asculta doar un anumit tip de muzica, deoarece au un anume comportament si caracter, ca de exemplu oamenii care asculta rock au un anume stil si caracter, cei care asculta manele spre exemplu au alt caracter.
Mie imi plac majoritatea genurilor muzicale, oare ce insemna asta?

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu cred că judeci alți oameni încercând să te crezi mai special.

| CostinAlamariu a răspuns:

Înseamna ca ai o deschidere si o flexibilitate în gândire. Si eu sunt ceva mai eclectic în gusturile mele muzicale.

| dinaprilie a răspuns:

Esti "un experiment"! Poti sa expermientezi toata viata sau la un moment dat te poti hotari la unul doua genuri.

| IonutLOL a răspuns:

Inseamna ca nu esti influentat de ce asculti eu ascult mult trap-rap mai deprimant asa si sunt de obicei drepimat si cand ascult trap mai asa mai spontan Devin si eu spontan e usor de inteles depinde de ce asculti daca asculti mai multe feluri de muzica ai mai multe caractere