| Evolve21 a întrebat:

Salutare TPU as avea si eu nevoie de un mic ajutor vreau sa imi inregistrez o melodie proprie dar nu dispun de instrumentele necesare asa ca am zis sa va intreb cam ce as putea folosi de pe internet.
Ce programe pentru inregistrare voce, adaugare voce pe melodie?
Cel mai bun raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| 2Low a răspuns:

Salut!

Instrumentele necesare banuiesc ca iti sunt cunoscute.
Pentru a adauga voce peste beat poti folosi Audacity.Este foarte folosit.
Iti adaugi un negativ si poti incepe.
Cu FL-Studio(Fruity Loops) poti face propriul instrumental.

| Evolve21 explică (pentru 2Low):

Mi-ai fi de mare ajutor daca mi-ai da add pe Y! M iti las si Id aici.
tkd_mihai te astept. Multumesc.

1 răspuns: